Bigo Live En iyi Ajansı Bigo Live Turkiye

bigo live ajans

  • Bigo Nedir?

2014 yılında Singapur’da kurulan BIGO (BIGO Technology Pte. Ltd.), dünya çapında en hızlı büyüyen internet şirketlerinden biridir. Resmi adresi www.bigo.tv olmakla birlikte Türkiye ve dünya genelinde oldukça yüksek ziyaretçi kitlesine ulaşmayı başaran canlı yayın uygulamasıdır.

  • Yayıncı Şartları Nelerdir?

Uygulama içerisinde kabul görmüş ajanslardan herhangi birine katılarak yayıncı olma imkanı elde edebilirsiniz.
Uygulama içerisinde kadın yayıncılarda herhangi bir şart aranmazken, erkek yayıncıların ise yetenek veya belli bir kitleye hitap ediyor olması önemlidir. Yayıncı bir ay(30 gün) içerisinde en az 30 saat yayın yapmalı ve 15 gün ise online olmalıdır

  • Nasıl Para Kazanabilirim?

Bigo uygulaması üzerinden yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Hediye kotası mekaniği ile çalışan Bigo, yayıncılarına aylık belirli kota doldurmaları şartı ile ödeme yapmaktadır. Uygulama içerisinde Fasülye olarak adlandırılan para birimi ile takipçilerinizden aldığınız hediyeler ile kotanızı doldurarak para kazanabilirsiniz.

  • Yayında Neler Yapmalıyım ?

Takipçileriniz ile sohbet edebilir, güzel vakitler geçirebilirsiniz. Enerjik, eğlenceli ve yaratıcı olmalısınız. Ayrıca diğer yayıncılar ile de bağlarınızı güçlü tutmalısınız.